5 propozycji prezentu na Mikołajki dla chłopaka do 50 zł

Szukasz prezentu dla swojego mężczyzny na Mikołajki? Masz ograniczony budżet? Zapoznaj się z naszymi niedrogimi propozycjami na mikołajkowy prezent!

Książka

Książki są niezawodnymi prezentami. Można do nich wracać wiele razy i za każdym razem odkrywać w nich coś nowego. Gatunków książek jest tak wiele,że każdy znajdzie coś dla siebie. Od fana literatury pięknej przez popularnonaukową,aż do literatury specjalistycznej. Komiksy,wszelkiego rodzaju albumy – tematyka jest tak obszerna,że jest w czym wybierać! Książki zapadają również na dłużej w pamięci niż film,który może i być ciekawy,ale nie tak bardzo jak odpowiednio dobrana książka! Oczywistymi zaletami jest również to,że czytanie literatury poszerza horyzonty,wpływa korzystnie na pamięć i wzbogaca słownictwo oraz umiejętności analityczne. Książki o tematyce fachowej zawsze są mile widziane w momencie kiedy nasz ukochany ma jakieś zainteresowania i poszukuje specjalistycznej wiedzy.

 

Karta podarunkowa

 

Karta podarunkowa do sklepu,w którym nasz mężczyzna robi zakupy,zdecydowanie będzie uniwersalnym prezentem w momencie kiedy nie mamy pewności czy to,co pierwotnie chcemy kupić będzie trafem w dziesiątkę. Możliwość kupna prezentu według swoich preferencji jest o tyle wygodnym sposobem,że nie musimy się martwić czy nasz prezent będzie udany czy nie,bo skoro wybiera go nasz partner to są małe szanse,aby był nieudany. A dla mężczyzn,którzy preferują kulinaria vouchery mogą stworzyć również okazję do spróbowania nowych smaków!

 

 

Powerbank

 

Powerbank idealnie nadaje się jako prezent dla mężczyzny. Zawsze przyda się w awaryjnych sytuacjach kiedy np. rozładuje się telefon,będzie trzeba podładować laptopa lub jakiekolwiek inne urządzenie,które będzie wymagało naładowania. Przyzwoitej jakości powerbank o pojemności 5000 mAh można już dostać w okolicach 50 zł.

 

Kufel na piwo

Kufel jest na tyle optymalnym prezentem,że może pełnić funkcję użytkową jak i ozdobną. Może nawet zawierać specjalnie dedykowany grawer! Smakosz trunków alkoholowych na pewno nie pogardzi takim prezentem,a już szczególnie w połączeniu z dobrym jakościowo alkoholem! Na małą degustację alkoholową w Mikołajki idealnie!

 

Kalendarz na przyszły rok

Nasz partner jest zapominalski? Nie potrafi się zorganizować? Lubi notować,ale nie odpowiadają mu elektroniczne formy zapisywania informacji? Kalendarz będzie upominkiem,który ułatwi mu funkcjonowanie. I co najważniejsze w końcu będzie mieć miejsce, w którym będzie mógł zapisać datę twoich urodzin jak i swoich bliskich! Kalendarze występują w różnych rozmiarach,mniejszych lub większych,w różnych formach,możemy je podzielić między innymi na:

  • naścienne – są dobrym pomysłem w momencie kiedy partner często przebywa w warunkach domowych i symbolicznie zapisuje swoje notatki.

 

  • biurkowe – podobnie jak w powyższym. Również dla osób,które zapisują informacje w krótki sposób,ale wolą mieć planer na biurku/stole niż wiszący na ścianie.

 

  • książkowe – takim kalendarzu można zamieścić więcej informacji niż w kalendarzu naściennym lub biurkowym. Jeśli dużo podróżuje,ale woli mieć przy sobie kalendarz,to będzie dla niego wygodny prezent.

 

  • organizery – często poza kalendarzem posiada również notes,podział na adresy,finanse,miejsce na wizytówki i długopis. Jest mniejszy od kalendarza książkowego,więc można wrzucić go do torby czy plecaka.

Jeśli nasz wybranek dużo się przemieszcza to najlepszą formą będzie organizer lub kalendarz książkowy,który będzie mógł mieć zawsze przy sobie.

Zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami z naszej strony.

https://prezentymarzen.pl/prezent-dla-dziecka-na-mikolajki/

Leave a Comment