Bon na prezent

Często wybierając prezent wydaje nam się, że zakup biżuterii czy też elementów dekoracyjnych do mieszkania staje się dość banalny. Wręczając upominek lubimy zaskoczyć drugą osobę i oczywiście wywołać na jej twarzy szeroki uśmiech. Dlatego coraz częściej odchodzimy od tradycyjnych prezentów, a stawiamy na unikalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb bony upominkowe. Już dzisiaj możliwości jest wiele przygotowanych przez firmy usługowe. Oto zestaw naszych top 3 propozycji na bon upominkowy dla kobiety.


Bon na sesję fotograficzną

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że żyjemy w erze zdjęć. Lubimy przyozdabiać nasze wnętrza oprawionymi zdjęciami, a także publikować je na profilach społecznościowych. Niestety z reguły fotografie te nie są takie jak sobie marzymy. Z pomocą przychodzą zakłady fotograficzne, które oferują specjalne bony na sesje zdjęciowe. W ich ofercie można znaleźć sesje rodzinne, portretowe czy też okazjonalne. Takie zdjęcia spokojnie będzie można umieścić w rodzinnym albumie do zdjęć lub wydrukować w dużym formacie. Piękna pamiątka na całe życie.


Bon na makijaż

Idealny dla kobiety w każdym wieku. Świetny do wykorzystania na dowolną okazję. Profesjonalny makijaż zawsze jest mile widziany! Dużym plusem jest to, że termin makijażu ustala się dopiero z właścicielem bonu. Dodatkowo niektóre salony oferują jednorazowy bony na indywidualną naukę makijażu. Warto więc wybrać się do okolicznych salonów i zapytać co mają w ofercie.

Bon na masaż

Kobiety uwielbiają wszelkie zabiegi pielęgnacyjne oraz oddawać się chwilom relaksu. Niestety, coraz częściej brakuje im czasu dla siebie przez zbyt intensywny tryb życia. Niewątpliwie nieprawidłowo śpią i zapominają o dostarczaniu swojemu organizmowi chociaż minimalnej dawki sportu. Spięte i obolałe mięśnie potrafią w końcu dać się we znaki. W związku z czym każdy kto zasługuje na chwilę wytchnienia powinien zostać obdarowany tego typu zabiegiem.  W grę wchodzi masaż relaksacyjny, aromaterapeutyczny, masaż czekoladowy, masaż gorącymi kamieniami, tajski i wiele innych.

Leave a Comment