Co dla dziewczyny na Mikołajki? 5 propozycji prezentu

Czy za 50 zł damy radę kupić dziewczynie prezent mikołajkowy? Czy jesteśmy w stanie zmieścić się w takim budżecie? Jak najbardziej! Oto prezentujemy 5 propozycji prezentów w przystępnych cenach!

Jeszcze zanim przejdziemy do propozycji upominków wyjaśnijmy sobie czym są Mikołajki: jest to tradycyjne polskie święto obchodzone 6 grudnia na cześć świętego Mikołaja – biskupa. Kiedyś mikołajki były dniem wolnym – dzisiaj jest to dzień jak co dzień,ale zwyczaj obdarowywania się drobnymi prezentami pozostał! Przechodząc do sedna tematu: Co kupić dziewczynie na mikołajki?

  1. Słodkości 

Uniwersalnym prezentem są i zawsze były słodkości. O ile nasza wybranka nie jest na diecie czy nie uczęszcza na treningi ucieszy się czekoladą czy ptasim mleczkiem!

       2. Rękawiczki

Robi się coraz zimniej,a co za tym idzie trzeba się cieplej ubierać. Rękawiczki są uroczym i przede wszystkim praktycznym prezentem,szczególnie na tę porę roku! Warto zwrócić uwagę na to,żeby były wykonane z ciepłego materiału. Kto chciałby,żeby było mu zimno?

      3. Portmonetka

Luba ma wszędzie pieniądze,ale nie w portfelu? To dobry pretekst,aby podarować jej portmonetkę! Kolejny praktyczny prezent,który jeśli jest dobry jakościowo może sprawdzić się na lata.

      4. Biżuteria

Każda kobieta uwielbia biżuterię i wcale przy tym nie musi być droga i wyglądać przy tym kiczowato. W wielu sklepach internetowych można znaleźć bransoletki,pierścionki czy łańcuszki w przyzwoitej cenie albo można załapać się na jakąś promocję w sklepach stacjonarnych.

     5. Poduszka typu jasiek

Mamy do czynienia z fanką dekoracji? Jeśli nasza ukochana uwielbia zmieniać przestrzeń wokół siebie – ozdobna poduszka sprawi,że jej pokój/mieszkanie będzie odrobinę bardziej przytulne.

 

Szukasz prezentu dla chłopaka? Poniżej znajduje się artykuł,który pomoże w wyborze!

https://prezentymarzen.pl/5-propozycji-prezentu-na-mikolajki-dla-chlopaka-do-50-zl/

Leave a Comment