Dzień gry w karty okazją na prezent

28 grudnia obchodzimy dzień grania w karty! Poker,Tysiąc,Pasjans,Brydż czy inne gry karciane mają dzisiaj swoje święto! Mamy w swoim otoczeniu kogoś kto uwielbia w nie grać? W takim razie tutaj znajdziesz kilka propozycji prezentów związanych z grami karcianymi!

Karty na zamówienie

Jeżeli chcemy spersonalizować karty według preferencji obdarowywanej osoby to taka forma prezentu będzie czymś innym niż zazwyczaj. Indywidualny projekt na pewno zaskoczy osobę,dla której mają być karty.

Zestaw do pokera

Efektownie zapakowany zestaw do gry w pokera,który zawiera żetony,talie kart i maty do gry będzie robił duże wrażenie. Solidne wykonane opakowanie zabezpieczy zawartość przed niechcianymi uszkodzeniami. Umożliwi to profesjonalne granie w pokera bez zbędnego wychodzenia z domu do kasyna,gdzie i tak jest duże prawdopodobieństwo,że krupierzy i tak zdecydują kto ostatecznie wygra. I warto wspomnieć,że nie tracimy tutaj pieniędzy w kasynie(no chyba,że w domowym gronie też decydujemy się grać o pieniądze). Na spędzenie wieczoru przy grze w pokera będzie idealnym prezentem!

Automatyczna tasowacz kart

Takie urządzenie tasuje za nas 2 talie kart. Ułatwia też utrzymanie kart we właściwym porządku. Tasowacz pozwoli skupić się na właściwej grze,bez poświęcania czasu na zbędne czynności i jako gadżet dla fana gier będzie przydatny i usprawni grę.

Edycje kolekcjonerskie kart

Obdarowywana przez nas osoba gra w jakąś grę,w której można dostać karty kolekcjonerskie? Świetnie! Dla hobbysty karcianego będzie to coś,co może wzbogacić jego kolekcje. Ale tutaj na samych kartach do gry się nie kończy. Możemy dostać karty z wizerunkami piłkarzy,koszykarzy itp. Jeśli wiemy o ulubionych książkach,na podstawie,których później powstały gry komputerowe to jest duże prawdopodobieństwo,że powstały także karty z bohaterami. Zapakowane w eleganckie etui będą świetnym dodatkiem do kolekcji! Karty można kupić zarówno pod postacią pojedynczych kart jak i całego zestawu  – tutaj wybór zależy od nas.

 

Szukasz czegoś innego? W takim razie zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami z naszej strony,które podpowiedzą Ci jaki prezent możesz kupić!

https://prezentymarzen.pl/prezent-dla-chlopaka-lubiacego-aktywny-tryb-zycia/

Leave a Comment