Gadżety dla mężczyzn

Mamy dla was 3 gadżety dla mężczyzn, które przykuły nasze oko podczas poszukiwań prezentów na stronach internetowych.

Karafka

Mężczyźni z reguły lubią duże rzeczy. Tym bardziej jeżeli chodzi o rozmiar naczynia, do którego mogą wlać swój ulubiony napój. Różnego rodzaju karafki wykonane ze szkła i mogą pomieścić nawet do 8 litrów napoju. Idealnie sprawdzają się podczas przygotowywania ponczu na jakąś większą okazję. Dzięki specjalnemu kranikowi, każdy gość swobodnie będzie mógł nalać do szklanki napoju, a przy tym trunek efektownie będzie się prezentował.

Coś dla majsterkowicza

Niezbędnik każdego majsterkowicza, który zawsze będzie mógł mieć pod ręką. Multitoole posiadają kilkanaście funkcji, dzięki czemu nie będzie trzeba martwić się o narzędzia, które wymagają większej torby. Kompaktowe i funkcjonalne rozwiązanie wykorzystywane jest najczęściej przez różnorodne formacje mundurowe, pasjonatów outdooru czy też pracowników technicznych.
Multitool zazwyczaj wyposażony jest w:
– obcinacz do drutu
– ostrze ząbkowane
– kombinerki
– śrubokręt krzyżowy
– mały płaski śrubokręt
– średni płaski śrubokręt
– ostrze płaskie
– otwieracz do butelek
– pinceta
– stalowe kółko na linkę

Dzięki niewielkim rozmiarom można swobodnie włożyć Multitool w kieszeń lub nawet przypiąć do kluczy.

Ekskluzywny gentelman

Naszym ostatnim pomysłem w kategorii ” Gadżety dla mężczyzn ” jest propozycja dla prawdziwego miłośnika swoich butów. Niektórzy mężczyźni przywiązują ogromną wagę do swojego obuwia. Musi idealnie pasować do codziennego outfitu oraz muszą być nieskazitelnie czyste. Na rynku dostępne są różnego rodzaju zestawy do profesjonalnego czyszczenia obuwia.
Z reguły zestaw składa się z
– klasycznej szczotki do butów z włosia świńskiego
– klasycznej szczotki do butów z włosia końskiego
– pasty do butów czarnej
– pasty do butów brązowej
– ściereczki do polerowania

Oczywiście, większość zestawów znajduje się w skórzanej, eleganckiej torbie. Jest to zarówno praktyczny pomysł na prezent jak i elegancki.

Leave a Comment