Jak zapakować perfumy na prezent?

Perfumy – jak zapakować je na prezent w jak najłatwiejszy sposób? Oto kilka pomysłów!

Pakowanie prezentów jest tematem właściwie całorocznym. Uczestniczymy w różnych uroczystościach itp,a co za tym idzie kupujemy i wręczamy podarunki. Czasami warto porzucić usługę pakowania prezentu w sklepie i przyłożyć się do własnoręcznego zapakowania prezentu. Jest to może i bardziej czasochłonne,ale za to wkładamy w to swoje serce! A przecież obdarowując kogoś na ogół zależy nam na tym,aby zrobić pozytywne wrażenie na drugiej osobie. Własnoręczne pakowanie prezentu świadczy też o naszym podejściu do obdarowywanej osoby i o szacunku,który dla niej mamy. A kobiety to już szczególnie zwracają uwagę na to jak wygląda opakowanie.

Pakowanie perfum – co i jak?

Perfumy często są już zapakowane w kartoniki,które same w sobie są urocze. Mogą wskazywać na to,że jest w nich coś bardzo wartościowego. Warto więc skupić się na pokreśleniu opakowania perfum – do tego nie potrzeba jakichś szczególnych umiejętności. Wystarczą same chęci,odrobina papieru prezentowego lub jakiegokolwiek innego i wstążki czy kokardy. Jeśli znamy nuty zapachowe perfum możemy dobrać ozdoby pod kątem kolorystycznym,np. zapachy kwiatowe można przyozdobić różową albo fioletową wstążką. Jeśli zapach jest cytrusowy to idziemy w kierunku jasnych czy słonecznych odcieni ozdoby.

Jak zapakować perfum?

To jest już akurat bardzo proste: samo opakowanie perfum może pomóc nam w dobrze dodatków. Jeśli kartonik z perfumami jest w odcieniach czerni można przyozdobić go np. złotymi elementami,aby dodać odrobinę elegancji. Pakowanie prezentu nie musi być nudne! Można również mieszać różne style,które finalnie mogą zrobić świetne wrażenie! A jeśli chcemy już zapakować kartonik z zawartością w papier to warto w papierniczym rozejrzeć się za jednolitym matowym papierem,który sam w sobie będzie elegancko wyglądać. Możemy postawić również na neutralne kolory papieru,aby w momencie dobierania reszty ozdób nie gryzły się ze sobą.

Jeśli jesteśmy w sytuacji,w której nie posiadamy opakowania to możemy obwiązać perfum wstążką,która ma delikatnie połyskujący materiał  lub doczepić do flakonika kartonik z dedykacją albo kokardę. W tym przypadku również warto nawiązać do kolorystki flakonu,aby całość była spójna! A to wszystko w prosty i łatwy sposób!

Zachęcam do zapoznania się z naszym innymi wpisami.

https://prezentymarzen.pl/perfumy-czy-to-dobry-pomysl-na-prezent/

Leave a Comment