Pomysły na prezent dla kobiety

Wybranie odpowiedniego prezentu dla kobiety często bywa trudną sprawą. Mimo dużego wyboru asortymentu na rynku, każda z pań jest inna i ma swój jedyny, niepowtarzalny gust.

Butelka wina wraz z zestawem do wina

Większość dorosłych kobiet lubi wieczorem odpocząć przy lampce dobrego wina. Idealnym prezentem dla miłośniczki wina będzie więc elegancki zestaw, na który składa się butelka wina, korkociąg i pompka odsysająca nadmiar tlenu z butelki. Poręczny otwieracz nie zajmuje dużo miejsca i zmieści się w każdej damskiej torebce, z kolei pompka pomoże zachować winne aromaty na dłużej.

Książka

Czytanie książek jest jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu, więc jest również doskonałym pomysłem na prezent. Najłatwiej wybrać książkę dla kobiety, którą dobrze znamy i wiemy jaki ma gust oraz upodobania co do gatunku literatury. Jeżeli jednak nie udało nam się zdobyć takiej wiedzy, warto posłużyć się listami bestsellerów czy poprosić o pomoc sprzedawcę bądź księgarza. I co najważniejsze – musimy mieć całkowitą pewność, że pani, którą zamierzamy obdarować lubi czytać.

Karta upominkowa do ulubionego sklepu

Kiedy goni nas czas lub nie mamy pomysł na żaden inny prezent, dobrym wyjściem jest podarowanie kobiecie karty upominkowej do jej ulubionego sklepu. Obecnie praktycznie każdy większy sklep posiada możliwość kupna takiej karty. Zarówno sieciowe sklepy z ubraniami, jak i perfumie, czy te ze sprzętem do gospodarstwa domowego. Z pewnością taki prezent ma dużo więcej klasy niż wręczanie pieniędzy w kopercie. Obdarowywana kobieta sama wybierze sobie podarunek wedle swojego upodobania i gustu.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji

Kobiety uwielbiają kosmetyki do pielęgnacji, szczególnie te pięknie pachnące: olejki, żele, sole czy kule do kąpieli. Dobrym prezentem będą więc kosmetyki z nieco wyższej półki cenowej, jednak mające w składzie naturalne składniki. Mineralne i organiczne produkty są skuteczne, a zarazem w pełni bezpieczne.

Weekend w spa

Kilka dni całkowitego relaksu i odprężenia z pewnością ucieszy najbardziej zapracowane panie. Weekend w spa wraz z serią regenerujących masaży pomoże obdarowanej kobiecie odpocząć i nieco oderwać się od codzienności. W Polsce dostępnych jest wiele hoteli spa, które proponują gotowe pakiety na weekend, które z pewnością nadadzą się na prezent.

Kalendarz ze zdjęciami

Świetnym, niskobudżetowym prezentem może okazać się kalendarz ze zdjęciami. Mogą to być zarówno fotografie samej obdarowywanej jak i zdjęcia jej najbliższych i przyjaciół. Pamiątka taka z pewnością wywoła miłe wspomnienia i uśmiech na twarzy, nawet w najgorsze dni.

Leave a Comment