Prezent dla Babci

Za chwilę będzie Dzień Babci. Warto o tym dniu pamiętać i obdarować naszą babcię upominkiem,który nie musi kosztować majątek. We wpisie znajdziesz propozycje prezentów,które są warte Twojej uwagi i nie zrujnują twojego budżetu.

Poduszka

Poduszek nigdy za wiele – mogą pełnić funkcje ozdobną jak i praktyczną. Tutaj pole do popisu mamy dość spore: znajdziemy odpowiedni wzór,kształt jak i nadruk na niej. Jeżeli mamy pomysł na jakiś bardziej oryginalny nadruk to w internecie znajdziemy sporo stron,które oferują personalizowanie prezentu. Wtedy możemy zamieścić np. imię babci lub zdjęcie nasze albo naszych dzieci. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możliwość wtulenia się w taką poduszkę będzie pozytywnym wrażeniem!

Etui na okulary

Starość nie radość,a co za tym idzie – z wiekiem zaczynają pojawiać się dolegliwości,którym trzeba zaradzać. Po tytule akapitu,można już się domyślić,że chodzi tutaj o wadę wzroku. Jeśli nasza babcia nosi okulary to takie etui będzie chronić jej okulary. Możemy zainwestować w etui,które będzie wyglądać elegancko i stylowo lub w proste materiałowe,które po prostu będzie zabezpieczać okulary. Z sympatycznym napisem na pokrowcu albo jakimś wzorem – prezent nie musi koniecznie poważnie wyglądać!

Kosmetyczny zestaw upominkowy

Pięknie pachnące i dostosowane do potrzeb naszej ukochanej babci. Mogą to być zestawy makijażowe jak i pielęgnacyjne. Zestawy pielęgnacyjne mogą zawierać kremy,żele do mycia i inne przydatne rzeczy. Samym swoim zapachem korzystnie wpływają na samopoczucie,a co dopiero swoim działaniem,dlatego nie ma nad czym się zastanawiać tylko kupować! Nasza babcia na pewno się ucieszy!

Wizyta u masażysty

Jeżeli nasza babcia cierpi na jakieś dolegliwości to taki masaż wpłynie bardzo korzystnie na jej organizm. Doświadczony masażysta dostosuje intensywność masażu do potrzeby babci,która po wizycie wyjdzie zrelaksowana i odprężona. Po takim zabiegu będzie czuła się zregenerowana i zdecydowanie zadowolona,że została obdarowana takim prezentem!

Jesteś harbaciarzem i osoba,której chcesz coś kupić też nim jest? W tym wpisie znajdziesz pomysły na prezent,które ucieszą każdego herbatoholika!

https://prezentymarzen.pl/prezent-z-okazji-dnia-herbaty/

 

Leave a Comment