Prezent dla chłopaka lubiącego aktywny tryb życia

Szukasz pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny,który lubi spędzać czas w aktywny sposób? Przed Wami 10 pomysłów,które sprawią,że Wasz mężczyzna będzie zachwycony!

1. Karnet na siłownie

Z racji zimna i ogólnej aury,która rządzi się zimową porą roku,warto zainteresować się karnetem na siłownie. Solidna porcja ruchu poprawi samopoczucie,a sprzęty na siłowni pomogą wyrzeźbić mięśnie. I co najważniejsze polepszy ogólny stan zdrowia naszego partnera. A to wszystko w warunkach,które nie narażają naszego ukochanego na przeziębienia albo choroby związane z uprawianiem sportów na zewnątrz.

2. Trening personalny z trenerem

Pod opieką wykwalifikowanego instruktora nasz partner uzyska najlepsze efekty treningów. Ćwiczenia są dostosowane do potrzeb i możliwości klienta, a regularny kontakt z trenerem podtrzyma motywację w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów. Trening osobisty przy stosowaniu zaleceń trenera jest efektywniejszy od samodzielnego lub grupowego treningu.

3. Strzelnica

Najdroższy interesuje się militariami? Nie był nigdy wcześniej na strzelnicy? To będzie dla niego coś nowego! Na strzelnicach są instruktorzy,którzy wytłumaczą działanie broni oraz przeprowadzą instruktaż jak z niej strzelać. A jeżeli nasz mężczyzna miał już wcześniej styczność z bronią palną to świetna szansa na zwiększenie swoich umiejętności. Dlatego w pierwszym i drugim przypadku będzie to świetna zabawa!

4. Paintball

Paintball będzie zdecydowanie lepszą propozycją w momencie,gdy nasz partner nie wykazuje zainteresowania bronią palną. Na polach paintballowych można znaleźć m.in. wzmacniane bunkry,wraki samochodów,okopy,w których można uniknąć ostrzału przeciwnika,jak i tajemnicze pomieszczenia oraz wraki samochodów. W takich warunkach można poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy!

5. Jazda monster truckiem

Ukochany interesuje się OFF-Roadem? Świetnie! Voucher na przejazd monster truckiem będzie trafionym wyborem. Jazda odbywa się w asyście wykwalifikowanego kierowcy,który wytłumaczy obsługę samochodu. Można być kierowcą,a dla mniej odważnych pasażerem!

6. Przejazd na torze porsche 911 lub Nissanem GTR

Chłopak woli sportowe samochody? Porsche,a może jeszcze inny model? W każdym większym mieście lub w jego okolicach są tory mające oferty,z których można wykupić przejazd wybranym modelem samochodu. Przejażdżka sportowym autem będzie niesamowitym doświadczeniem!

7. Przejażdżka pojazdami militarnymi

Jazda czołgiem lub ciężarówką może być dużą frajdą dla śmiałków,którzy lubią militarne doświadczenia i mogą sprawić,że nasz mężczyzna poczuje się jak prawdziwy wojskowy!

8. Lot widokowy awionetką

Nasz mężczyzna jest pasjonatem lotnictwa? Lubi naturę? Lot awionetką z wysokości kilkuset metrów nad ziemią będzie wspaniałym upominkiem! Przelot Cessną różni się całkowicie od przelotu samolotami pasażerskimi,a widok,który zobaczy będzie niezapomniany!

9. Lot widokowy paralotnią

Lot odbywa się w towarzystwie doświadczonego pilota,który umożliwi naszemu partnerowi podziwianie widoków z lotu ptaka. Prezent  z prawdziwego zdarzenia. Niesamowity zastrzyk adrenaliny oraz okazja do przeżycia podniebnej przygody!

10. Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa jest doskonałą propozycją prezentu. Jest to forma prezentu,która nie wykończy nas finansowo i może odbywać się w bezpiecznych warunkach pod okiem wyszkolonego instruktora. Oprócz tego warto wspomnieć,że można liczyć na profesjonalną kadrę,która  pokaże sprzęt i jak z niego prawidłowo korzystać.

 

Zawsze warto kierować się zainteresowaniami naszego partnera. To zdecydowanie skraca proces decyzyjny zakupu prezentu,dlatego zachęcam do uważnego słuchania chłopaka lub ewentualnie podpytania jego znajomych o wymarzony prezent.

Zachęcam również do zapoznania się z innymi artykułami z naszej strony:

https://prezentymarzen.pl/gadzety-dla-mezczyzn/

1 Comments

Leave a Comment