Prezent dla dziecka na Mikołajki

Prezent dla dziecka na Mikołajki

Zastanawiasz się co kupić dziecku na mikołajki? Nie masz pomysłu? Mikołajkowe prezenty wcale nie muszą być drogie,co nie jest jednoznaczne z ich bylejakością. Proponujemy kilka pomysłów na prezent mikołajkowy,który ucieszy Wasze dziecko i nie obciąży Waszego budżetu. 6 grudnia tuż tuż!

 

Co kupić dziecku na Mikołajki?

Sklepy zasypują nas wszelkimi możliwymi propozycjami prezentów dla szkrabów,które sprawią,że uśmiech nie zejdzie im z twarzy i przy tym nie zrujnuje Nas finansowo. Wbrew pozorom nawet w okresie świątecznym można załapać się na zniżki! Młodsze pociechy warto zaopatrzyć we wszelkiego rodzaju zabawki interaktywne umożliwiające rozwój psycho-fizyczny,np. kostki interaktywne,grające zegary czy karuzele z pozytywkami. A jeśli nasz maluch jest rozśpiewany to mikrofon z możliwością nagrywania i odtwarzania lub sam zestaw do odtwarzania muzyki będzie trafem w dziesiątkę. Klasyczną formą upominku i od dawien dawna sprawdzoną są pluszaki. Misie,pandy,psiaki,co tylko dusza dziecka zapragnie! A taki puszysty misiek potrafi zapaść w sercu i pamięci dziecka na długie lata.

Prezent dla starszego dziecka

W przypadku starszych dzieci (w wieku szkolnym) warto brać pod uwagę ich zainteresowania,które są już mniej więcej określone. Jeżeli dziecko lubi czytać to książki zawierające opisy otaczającego nas świata będą celnym strzałem. Tym sposobem możemy pobudzić zainteresowanie nowymi tematami i przy okazji oswoić je z literaturą. Gry komputerowe uczące liczenia lub mobilizujące do kreatywności są tanimi i rozwijającymi prezentami,które mogą wspomóc kształcenie dziecka. Warto też zainwestować w prezent,który pozwoli naszej pociesze wyżyć się artystycznie. Wszelkiego rodzaju farbki,pisaki czy bloki rysownicze będą ku temu świetnym sposobem,aby pobudzić jego umiejętności artystyczne. Sztalugi mające wiele zastosowań umożliwią kreatywne rozwijanie umiejętności rysowniczych czy też malowniczych.

Prezent dla dziewczynki i chłopca

W sklepach możemy znaleźć szeroki asortyment zabawek,które pomogą rozwinąć zainteresowania dziecka. Jeżeli dziewczynkę interesuje stylizacja lalek,możemy kupić akcesoria dla lalek lub jeśli fascynuje ją gotowanie to zabawkowe akcesoria kuchenne.  Zaś chłopakowi,który lubi konstruować można zakupić klocki,aby mógł tworzyć wszelkiego rodzaju budowle. Kto wie czy nie mamy do czynienia z przyszłym  utalentowanym architektem czy też świetną kucharką? Tradycyjnym wręcz prezentem są samochodziki w zestawach z torami wyścigowymi,którymi nie jeden ojciec zapewne bawił się za czasów swojego dzieciństwa! Gry planszowe zawsze będą radością dla dziecka jak i dla całej rodziny. Puzzle tak jak planszówki sprawdzą się świetnie jako zabawa dla całego grona rodzinnego. Po ówczesnym rozeznaniu dobrym pomysłem na upominek są również słodycze,którymi dzieci nigdy nie gardzą. Które dziecko odmówiłoby sobie czekoladowego mikołaja czy czekoladowych ozdób na choinkę?

Inne formy prezentu

Dziecko wykazuje inne zainteresowania? Jest sportowcem? Warto zwrócić uwagę na wszelkie oferty sportowe w okolicy typu jump arena czy tor kartingowy,a jeżeli lubi spędzać czas ze zwierzętami wizyta w papugarni, sprawi,że nasza pociecha zapamięta na długo nasz prezent! Nie są to drogie formy rozrywki,a czasami okazują się lepsze niż niejeden przedmiot!

Zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami z naszej strony.

Świąteczny prezent

Leave a Comment