Prezent dla miłośnika samochodów

Mężczyźni oprócz tego, że kochają swój samochód to również mają słabość do innych. Interesują się motoryzacją i na bieżąco są z różnymi nowinkami. Co wybrać na prezent w sytuacji kiedy nie liczy się nic poza światem motoryzacyjnym? Zobaczcie co przygotowaliśmy dla miłośników aut.

Power bank

Już dzisiaj praktycznie nie ruszamy się z domu bez naszego smartphona. Korzystamy z niego bez przerwy i stale jesteśmy mobilni. Power bank może uratować nas wtedy kiedy długo będziemy bez możliwości podładowania naszego telefonu. Gdziekolwiek nie będziemy to w każdej chwili możemy podłączyć nasze urządzenie do power banka. Dlaczego taki prezent? Nie bez powodu wspominamy o nim w tym artykule. Power banki dostępne są również z grawerem ulubionej marki samochodu. W sam raz kiedy nasz pasjonat aut i podróży uda się na długą przejażdżkę samochodem, a zapomniał naładować telefon. Na szczęście będzie mieć ze sobą power banka i to tej samej marki co jego auto.

Przydatne akcesoria do auta

Dobre CB Radio ma więcej zalet niż może nam się wydawać. Dzięki temu urządzeniu można dowiedzieć się nie tylko, w którym miejscu stoi patrol policji, ale także z dużym wyprzedzeniem będziemy dowiadywać się o utrudnieniach na drodze. Dodatkowo CB radio może stać się przyjemnym urozmaiceniem dalekiej trasy.

Voucher na jadę sportowym autem

Chcąc zafundować  bliskiej osobie dawkę ekstremalnych wrażeń możesz zabrać go na tor wyścigowy. Jazda Ferrari, Lambhorgini lub Porsche z profesjonalnym kierowcom rajdowym – każdy prawdziwy miłośnik samochodów powinien chociaż raz w życiu znaleźć się na torze. Organizatorzy takich przejażdżek oferują dowolność wyboru okrążeń, toru kartingowego oraz także staniesz się kierowcą podczas całej przejażdżki.

1 Comments

Leave a Comment