Prezent dla mola książkowego

Chcesz obdarować miłośnika książek upominkiem i niekoniecznie chcesz,aby to była książka? Poniżej znajdziesz propozycje pomysłów na prezent!

Stojak/półka na książki

Warto mieć miejsce,w które możemy wrzucić nasze książki,bo przecież nikt nie przepada za przekładaniem ich z miejsca na miejsce. Ułożone w jednym miejscu będą wyglądać estetyczniej jak i praktyczniej(są w jednym miejscu,nie musimy ich już przekładać czy szukać). Możemy wtedy poukładać je według naszego uznania i cieszyć oko naszym asortymentem. Zaś niewidoczne półki,które można przymocować do ściany zaoszczędzą naszego miejsca,ale nie pomieszczą wszystkich naszych książek,więc jeżeli posiadamy miejsce warto zainwestować w stojący regał.

Podstawka na książkę/tablet

Przydatna dla kogoś kto lubi gotować – można ją położyć na blacie w kuchni i korzystać z książki kucharskiej. Książka nie ubrudzi i zaoszczędzi nam trochę miejsca na stole. Sprawdzi się też poza kuchnią jeżeli np. posiadamy tablet,na którym oglądamy seriale.

Kubek z cytatem z ulubionej książki

Standardowy upominek,który przy okazji jest praktyczny. Więc dlaczego miałby wyglądać jak każdy inny? Taki wyjątkowy spersonalizowany kubek z cytatem albo z motywem bohatera zaczerpniętym z książki ucieszy mola książkowego.

Etui na książkę

Pozwoli nam na utrzymanie w czystości naszej książki. W podróżowaniu taki futerał na książkę uchroni ją przed zabrudzeniami,zadrapaniami czy innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Są różnej grubości,posiadają różne wzory i rozmiary – czyli każdy znajdzie coś dla siebie.

Książkowa lampka

Kiedy lubimy czytać po nocach taka mała lampka na baterie,którą można przymocować do książki będzie bardzo przydatna. Ułatwi nam ona w godzinach nocnych przebrnięcie przez kolejne rozdziały bez obawy,że obudzimy osobę,która znajduje się obok nas w łóżku czy pomieszczeniu.

Zakładka do książki

Zakładka nie musi wyglądać nudno jak kartonik z kalendarzem wrzucony między kartki. Uroczo wyglądające przypinki lub gumowe zakładki,które posiadają wskaźnik,w którym miejscu skończyliśmy książkę na pewno przydadzą się miłośnikowi książek!

Chcesz obdarować kogoś kwiatami,ale nie jesteś przekonany do tego czy to dobry pomysł? W tym artykule znajdziesz argumenty za ich kupnem!

https://prezentymarzen.pl/dlaczego-warto-kupic-kwiaty-na-prezent/

Leave a Comment