Prezent dla pary

Wybierając prezent dla pary musimy wziąć pod uwagę, że zapewne będą chcieli dostarczyć sobie nowych wrażeń i przeżyć coś zupełnie innego niż zwykle. W związku z czym nie musimy kupowć kolejnej zastawy czy też figurek na półkę. Postawy na nowe doznania i możliwość przeżycia cudownych chwil.

Przygotowaliśmy dwie doskonałe propozycje na prezent dla pary, które na pewno zostaną zapamiętane na długo.

Kolacja w ciemności

Z pewnością wszystkie chwile podczas takiej kolacji będą opierać się na zmysłach. W pełni można skupić się na delektowaniu potrawy i nie rozpraszają nas przy tym żadne bodźce wzrokowe. Zatem, zastanawiacie się pewnie jak przebiega cała kolacja. Podczas takiej kolacji zupełnie nic nie widać. Goście zawsze są prowadzeni do stolików przez kelnerów, którzy są zaopatrzeni w specjalne noktowizory. Uczta przeważnie składa się z przystawki, głównego dania, deseru, lampki dowolnego wina. Menu to jednak tajemnica, jedynie na początku wybieramy wariant mięsny, wegetariański lub rybny. Cała zabawa polega na odgadnięciu podanych dań oraz oczywiście wasze zmysły maksymalnie się wyostrzą – to co pary chyba bardzo lubią. 😉 Doskonała opcja na prezent na ślub, podarunek na rocznicę czy też prezent na święta.

Degustacja win

Zdecydowanie jest to rozwiązanie dla smakoszy wina, jednak osoby, które są otwarte na nowe przeżycia również będą mile zaskoczone.
Będzie to degustacja, a zarazem warsztaty z sommelierem. Wzbogaci on wiedzę o winach i sprawi, że czas będzie upływał finezyjnie. Oczywiście podczas degustacji będzie można skosztować wyjątkowych białych, różowych i czerwonych win.
Szeroka gama win z całego świata jest doskonałym uzupełnieniem romantycznych kolacji. Po takim instruktażu niemal każdy staje się prawdziwym koneserem wina i obiektem podziwu wśród bliskich osób. Taki specjalny voucher doskonale sprawdzi się na prezent dla pary, który na pewno zostanie zapamiętany na długo. Szczególnie może świetnie się sprawdzić wręczony z okazji walentynek czy też rocznicy.

Leave a Comment