Prezent dla podróżnika

Nie wiesz co możesz podarować obieżyświatowi? Tym wpisem postaramy się rozwiązać Wasz dylemat odnośnie odpowiedniego upominku dla podróżnika!

Odzież termiczna

Odzież termiczna ochrania przed wyziębieniem naszego organizmu. Izolują one lepiej niż zwykłe ubrania,ponieważ struktura materiału takich ubrań jest grubsza i gęściejsza. Polary,swetry czy ciepłe spodnie. Tego typu ubrania najlepiej wykonają swoje zadanie w okresie jesienno -zimowym.

Scyzoryk

Urządzenie tak wielofunkcyjne jak scyzoryk powinien znaleźć się w plecaku każdego szanującego się podróżnika. Nie są też one specjalnie drogie. Przydadzą się w nie jednej sytuacji i uratują z wielu opresji.

Powerbank

Podróżnik będąc w niektórych miejscach nie będzie mieć możliwości skorzystania z gniazdka z prądem,więc powerbank w takiej sytuacji będzie praktycznym prezentem. Dodatkowe źródło energii da możliwość naładowania telefonu czy innego małego sprzętu,który w podróży może okazać się niezbędny do przetrwania. Inną formą powerbanka jest bateria solarna,która za pomocą promieni słonecznych naładuje nasz sprzęt. Tylko akurat tego typu ładowarka ma niestety swój minus – w momencie kiedy nie będzie słońca będzie dla nas po prosu nieprzydatna.

Książka

Długie godziny spędzone w pociągu czy w jakimkolwiek innym środku transportu mogą dłużyć się bez końca. Aby nie zanudzić się warto podarować książkę,która umili ten czas. Co do wyboru książki mamy wiele opcji. Książki podróżnicze na pewno zainteresują podróżnika czy podróżniczkę,która tym sposobem może poprzez literaturę odkryje jakieś nowe,ciekawe miejsce do odwiedzenia. Poradniki,które pomogą w planowaniu podróży też mogą okazać się przydatne,nawet w trakcie jej trwania! A przewodniki po miejscach,do których wiemy,że podróżująca osoba chce się wybrać umożliwi zapoznania się  z najatrakcyjniejszymi miejscami do zwiedzenia i zdobyć jakąś wiedzę ogólną na jego temat.

Śpiwór

Z braku możliwości spania w warunkach domowych,śpiwór bezsprzecznie odnajdzie swoje miejsce. Można go zabrać wszędzie tam gdzie mamy zamiar się wybrać. Nie zajmie nam dużo miejsca,a zawsze daje jakiś komfort przespania nocy w przyjaźniejszych warunkach,aniżeli na ziemi czy podłodze. A jeżeli już decydujemy się na zakup śpiwora na prezent dla podróżnika to warto dorzucić do tego ciepły koc,który odrobinę poprawi wygodę spania w śpiworze. Przy mniej korzystnych warunkach na np. biwaku dodatkowe źródło ciepła jest mile widziane.

Jesteś nadal w trakcie poszukiwania prezentu walentynkowego dla swojej drugiej połówki? Nie szkodzi,lepiej późno niż wcale! W poniższych wpisach znajdziesz kilka propozycji ułatwiających wybór upominku!

https://prezentymarzen.pl/prezent-na-walentynki-dla-niej/

https://prezentymarzen.pl/prezent-walentynkowy-dla-niego/

Leave a Comment