Prezent dla przyjaciółki

Prezent dla przyjaciółki

Prezent dla przyjaciółki

Pomimo, że znasz swoją przyjaciółkę to i tak nie masz pomysłu na prezent, który mogłabyś jej podarować? Sprawdź nasze propozycje, a przekonasz się, że poszukiwanie prezentu dla przyjaciółki, nie jest takie trudne jakby mogłoby się wydawać!

Voucher do ulubionego sklepu

Duża ilość kobiet uwielbia spędzać godziny w galeriach handlowych na poszukiwaniu ubrań. Choć przed swoimi mężczyznami na ogół zaniżają cenę zakupów to jest to właśnie idealna sytuacja, aby podarować przyjaciółce w prezencie voucher. Wtedy nawet jeśli kwota wydana na zakupach będzie wysoka to i tak nadal będzie mogła się zasłonić tym, że dostała to od Ciebie jako upominek. I tutaj problem, że to co kupiłybyśmy same byłoby np. za małe albo za duże jest całkowicie rozwiązany.

Kosmetyki

Podkłady, pudry, rozświetlacze – jest w czym wybierać. Idąc do drogerii jesteśmy zasypane ogromem produktów,które służą do makijażu czy pielęgnacji. Wiedząc czego potrzebuje nasza znajoma jesteśmy na wygranej pozycji. Gorzej kiedy jesteśmy w sytuacji, kiedy chcemy wręczyć spontaniczny prezent bez okazji. Wtedy – o ile znamy się na kosmetykach – możemy na własną rękę poszukać wymarzonego przez przyjaciółkę np. koloru szminki. Musimy też liczyć się z tym, że światło w perfumeriach może zafałszować kolor.  Na pierwszy rzut oka może wydawać się idealny, ale w świetle dziennym może być wręcz tragiczny. Ale to nie jest jednoznaczne z tym, że nasze poszukiwania pójdą na marne. Zawsze zamiast szminki możemy kupić na prezent dla przyjaciółki krem lub maseczkę do twarzy w płachcie. Ryzyko jest wtedy mniejsze (o ile nie ma alergii), że upominek będzie nieudany. A my możemy wykorzystać sytuację i wspólnie przetestować coś nowego!

Kapcie

Za oknem może i czuć już powoli nadchodzącą wiosnę, ale póki jej nie ma nadal możemy spokojnie siedzieć w domu pod ciepłym kocem.  Proponując kapcie na prezent nie mamy na myśli tych brzydkich, szaroburych ‘’laczków”. Na pewno nie raz mieliśmy okazję widzieć takie w swoim życiu. Tutaj bardziej chodzi o uroczo wyglądające kapcie, które będą wygodne i zarazem ciepłe. Nie wierzmy też w przesądy dotyczące butów na prezent – żyjemy w czasach, które już dawno powinny zapomnieć o zabobonach. A wracając do tematu: kapcie w chłodniejszych okresach świetnie się sprawdzą jako upominek dla przyjaciółki.

Masz dzieci albo młodsze rodzeństwo, które często się sprzecza o zabawki? W poniższym wpisie znajdziesz pomysły na wspólny prezent dla nich, który powinien zakończyć ich kłótnie! Mamy nadzieję, że artykuł będzie pomocny!

https://prezentymarzen.pl/pomysly-na-wspolny-prezent-dla-dzieci/

Leave a Comment