Prezent imieninowy dla niego

Poszukujesz dla swojego mężczyzny prezentu na imieniny,ale nie do końca wiesz co to mogłoby być konkretnie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami,które ułatwią Ci decyzję o wyborze odpowiedniego prezentu!

Scyzoryk

Scyzoryk jako narzędzie potrafi przydać się zarówno w domu jak i w podróży – generalnie zastosowań ma wiele. Możemy poszukać prostego scyzoryka bądź bardziej rozbudowanego,który może zawierać chociażby skrobak do ryb. Chcąc spersonalizować prezent możemy przy zakupie wygrawerować np. imię naszego ukochanego,który będzie zamieszczony na nożu scyzoryka.

Karafka

Podany w karafce alkohol będzie wyglądać o wiele gustowniej niż z nie zawsze estetycznie wyglądającej butelki. Tutaj nie koniecznie musimy trzymać się sztywno standardów,a co za tym idzie możemy w kwestii wyglądu karafki pokombinować. Chcemy coś szalonego? To jeśli obdarowywany mężczyzna jest fanem np. Gwiezdnych Wojen,w takim przypadku możemy kupić karafkę o wyglądzie hełmu stormtroopera. A może chcemy,aby prezent był bardziej osobisty? Możemy wygrawerować imię solenizanta! Oryginalnie i zdecydowanie ciekawy prezent!

Alkohol

Jak już mamy karafkę to warto do niej dorzucić jakiś dobry jakościowo alkohol. Alkohol jak wiadomo jest jednym z uniwersalnych prezentów jakie możemy komuś podarować. Oczywiście najlepiej byłoby gdybyśmy znali jego gust w tej kwestii,ale jeżeli mamy wątpliwości to najrozsądniejszym rozwiązaniem jest poprosić w sklepie o pomoc sprzedawcę w doborze odpowiedniego trunku. Połączenie karafki z alkoholem będzie udanym prezentem imieninowym!

Bon na jazdę monster truckiem

Chcesz,aby Twój mężczyzna przeżył jakieś niesamowite doświadczenie? Interesuje się przy okazji motoryzacją? Jazda jako kierowca monster trucka na pewno podniesie jego adrenalinę! Będzie mógł poczuć się jak zawodowy kierowca,dla którego żadne wyzwanie nie jest straszne! Jazda pojazdem odbywa się na specjalnie przygotowanych do tego torach,po wcześniejszym wyjaśnieniu przez instruktora możliwości auta. Auta są przystosowane do jazdy po trudnych terenach także nie ma co się obawiać o bezpieczeństwo ukochanego. Razem z nim jako pasażer jedzie instruktor,który w razie czego będzie interweniować.

Twoi znajomi w najbliższym czasie rozpoczynają nową wspólną drogę życia,a Ty chcesz dołożyć się w jakiś sposób do ich wyjątkowego dnia? W poniższym artykule znajdziesz kilka propozycji prezentu dla nowożeńców!

https://prezentymarzen.pl/pomysly-na-prezent-slubny/

Leave a Comment