Prezent na Andrzejki dla znajomych

Andrzejki – święto dobrze znane każdemu z nas. Idąc na Andrzejki warto mieć jakiś podarunek ze sobą!

Lanie wosku,wróżby z fusów od herbaty czy kawy,ustawianie butów jeden za drugim – i wiele innych wróżb przepowiadających naszą przyszłość. Głównie z tym kojarzą nam się Andrzejki. Często spędzamy je w gronie znajomych,a co za tym idzie możemy uprzyjemnić sobie  wieczór ciekawymi upominkami. A one wcale nie muszą rujnować naszego budżetu!

Maski

Jeżeli wybieramy się na imprezę tematyczną to nieodłącznym jej elementem będą wszelkiego rodzaju przebrania. Tak jak  i w Halloween możemy w tej kwestii poszaleć i stworzyć coś własnego,wypożyczyć albo kupić strój. Jeżeli nie chcemy przebierać się od stóp do głów,a nie chcemy odstawać od reszty możemy kupić maskę. I co najważniejsze: mamy tutaj wiele wyborów: od małej opaski na głowę,która może wyglądać jak gwóźdź przechodzący przez głowę przez kapelusz wiedźmy,aż po maski,które mogą przypominać diabła. Są one stosunkowo tanie i nie trzeba przy ich poszukiwaniu spędzić wielu godzin. Dla osoby,która lubi przebieranki takie dodatki będą idealnym upominkiem!

Koszulka

Koszulki są niedrogimi i zarazem praktycznymi prezentami. Krojów,motywów,kolorów,wzorów czy różnorakich materiałów jest wiele. Każdy znajdzie coś dla siebie! Tutaj nie musimy daleko szukać – zwykłą koszulkę dostaniemy w każdej sieciówce w galerii handlowej czy jakimkolwiek sklepie internetowym. Kimkolwiek będzie obdarowywana osoba na pewno nie pogardzi tak przydatnym prezentem.

Karty do gry w pokera

Mamy do czynienia z fanem lub fanką gier karcianych? Na Andrzejki karty będą świetnym wyborem! Będąc w gronie znajomych będzie można od razu je wykorzystać do wspólnej zabawy czy wróżenia z kart! Mogą to być karty zapakowane w zwykły kartonik. Masz większy budżet albo składasz się ze znajomymi na prezent andrzejkowy? Rozejrzyj się za zestawem do gry w pokera. Taki zestaw zawiera karty do gry i żetony. A same karty jako prezent mogą być przydatne na wiele okazji.

 

Zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami z naszej strony.

https://prezentymarzen.pl/jesien-motywem-na-prezent-dla-niej/

 

Leave a Comment