Prezent na wieczór panieński

Prezent na wieczór kawalerski

Prezent na wieczór panieński

Prezent na wieczór kawalerski nie musi być nudny! A ponoć udany wieczór kawalerski to taki, którego się nie pamięta. Ale my nie chcąc narazić się przyszłej pannie młodej podpowiadamy pomysły na prezent, które zadowolą przyszłego pana młodego i jego wybrankę.

Off road

Jeśli wraz ze znajomymi jesteście zgraną ekipą to weekendowa off roadowa wycieczka górska będzie jednym z ostatnich wspólnych przeżyć przyszłego pana młodego „bez smyczy” wraz z Wami. Może i to przedłuży wieczór kawalerski, ale wrażenia jakie oferuje taki wypad będą wspominane jeszcze wiele lat po nim. Wytłumaczmy jeszcze na czym polega off road. Jest to sport polegający na przemierzaniu, przystosowanym do tego autem po nieutwardzonych drogach, często w trudniejszych warunkach, aniżeli są na co dzień. Górskie widoki, które można zobaczyć w trakcie trwania wycieczki to jedna z atrakcji jakie oferuje wypad. Fani samochodów i adrenaliny będą zadowoleni!

Paintball

Jeśli to będzie pierwszy tego typu wypad to przygotujcie się na dużą ilość siniaków i zakwasów w nogach po nim! Paintball przeniesie Was na terytorium, na którym walka z bronią w ręku (oczywiście z plastikowymi kulkami) jest dozwolona! Teren, na którym odbędzie się cała zabawa zostaje wybrany przez Was. Na ogół na terenach znajdziemy wieżyczki, bunkry czy inne fortyfikacje, które umożliwią ukrycie się przed potencjalnym wrogiem. Albo też pomogą przy zaczajeniu się i zaatakowaniu przeciwnika! Wszystko oczywiście odbywa się pod opieką wyszkolonych instruktorów. Instruktorzy wprowadzą Was w zabawę,odpowiedzą na wszelkie pytania oraz zapewnią odzież potrzebną do gry.

Piersiówka

Dla degustatora trunków alkoholowych elegancko wykonana piersiówka będzie cieszyć oko. Będzie też towarzyszyć obdarowanej osobie w różnych okolicznościach. Jeśli chcemy, aby prezent był bardziej wyjątkowy możemy spersonalizować go grawerem. Grawer może np.  zawierać imię i nazwisko osoby, dla której ma być przeznaczona piersiówka. Chcąc dopełnić prezent możemy dorzucić do niego – dopasowany oczywiście do gustu i okoliczności – alkohol. W końcu po co komuś piersiówka, w której nie ma dobrej whisky albo koniaku?

Jak już jesteśmy przy tematyce wieczoru kawalerskiego to do ślubu nie mamy daleko. Dlatego w poniższym wpisie znajdziesz propozycje prezentów ślubnych!

https://prezentymarzen.pl/pomysly-na-prezent-slubny/

Leave a Comment