Prezent na wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński

Wieczór panieński przyszłej panny młodej nie może obejść się bez prezentów. I przy tym nie muszą być żenujące i rzucone za jakiś czas w kąt. Przedstawiamy kilka propozycji prezentów na wieczór panieński!

Biżuteria

Nie chodzi o to, żeby to była jakaś najdroższa biżuteria, ale taka, która będzie kojarzyć się z nami. Mogą to być kolczyki, pierścionek lub jakaś bransoletka, która będzie pasować do większości ubiorów panny młodej. A jeżeli nie wiemy, jaka biżuteria byłaby odpowiednia, to zawsze możemy podarować voucher do jubilera i nasza koleżanka sama dobierze odpowiednią dla siebie błyskotkę.

Masaż

Chcąc podarować np. masaż relaksacyjny jako prezent możemy być wręcz pewne, że po jego wykonaniu przyszła panna młoda będzie wypoczęta. W trakcie intensywnych przygotowań do ślubu, tego typu chwila wytchnienia zregeneruje ciało i da możliwość odetchnięcia przez chwilę myślom. Oczywiście nie ograniczajmy się tylko do masażu relaksacyjnego. Inne rodzaje masażu takie jak: tajski, czekoladowy czy też gorącymi kamieniami również znajdą swoje zastosowanie. Zatem omówimy na czym one polegają, aby mieć orientacyjny zarys:

Tajski – pochodzi z Tajlandii, wykonywany zgodnie ze sztuką tamtych okolic, wprawia osobę masowaną w głęboki stan odprężenia, co pozwala na szybsze pozbycie się stresu i zregenerowania siły po np. ciężkim dniu.

Czekoladowy – od dawien dawna wiadomo, że czekolada ma korzystny wpływ na nasze samopoczucie. Także połączenie czekolady + masażu to będzie wręcz przyjemność nie do opisania!

Masaż kamieniami – na ból mięśni ten rodzaj będzie odpowiedni. Najczęściej używany rodzaj kamieni do zabiegu to bazalt i biały marmur, które będąc gorące są układane na ciele według schematu, który pozytywnie wpływa na organizm.

Wypad do escape roomu

Na ten prezent możemy złożyć się w kilka osób. Zamiast kupować jakiś prezent, który mógłby okazać się nietrafiony to wybierzmy się z resztą znajomych, których posiada panna młoda do escape roomu! Zabawa polega na pozostaniu w zamknięciu w tematycznie urządzonym umieszczeniu, gdzie przez określony czas musimy rozwiązać zagadkę. Taka forma prezentu poniekąd zmusza do współpracy wszystkie osoby, które znajdują się w takim pokoju. Będzie to nie lada wyzwanie! Poziom trudności łamigłówek, które można otrzymać mogą być przeróżne – od łatwych do trudnych, więc nie ma miejsca na nudę. I przy tym wszystkim mamy ciekawy prezent na wieczór panieński!

Poszukujesz prezentu imieninowego dla swojego ukochanego? W poniższym wpisie znajdziesz kilka pomysłów, które ułatwią Ci poszukiwania!

https://prezentymarzen.pl/prezent-imieninowy-dla-niego/

Leave a Comment