Prezent z okazji dnia herbaty

Lubimy herbatę albo znamy kogoś,dla kogo dzień bez herbaty jest dniem straconym? Dziś jest 15 grudnia,dzień w którym celebrujemy międzynarodowy dzień herbaty!

U nas może jest to mniej popularne święto,zaś w krajach,w których produkuję się herbatę jest bardziej rozpoznawalne. Herbata jest znana praktycznie każdemu,nie sposób nie znać choć jednej firmy,która ją produkuje. A wielu z nas nie wyobraża sobie bez niej dnia. Właśnie dlatego herbata jest idealnym prezentem!

Zestaw herbat

Pięknie zapakowana herbata w ładne opakowanie będzie miłym widokiem dla oka! Eleganckie drewniane opakowania lub ozdobne puszki sprawią,że prezent wydaje się być wartościowa. Choć i tak ważniejsza jest zawartość. W zestawach możemy mieć jeden konkretny gatunek herbaty lub kilka różnych,więc jeśli chcemy obdarować smakosza herbaty to na pewno coś znajdziemy!

Ceramika do herbaty

Elegancko podana herbata w efektownym kubku może smakować lepiej. A jej walory estetyczne będą na pewno na plus. Ręcznie malowane filiżanki czy wygrawerowane imię,dla której będzie prezent będzie miłym zaskoczeniem! Gdy nadarzy się okazja do podania herbaty znajomym to zdecydowanie będzie estetycznie wyglądać!

Zaparzacz do herbaty

Jeśli cenisz sobie smak herbaty to zaparzacze pozwalają w łatwy i przyjemny sposób przyrządzić herbatę. Prezentują się również estetyczniej niż herbata wrzucona do szklanki. Zaparzacz umożliwi nam zrobienie herbaty bez pływających wszędzie fusów czy liści,w zależności z czego robimy herbatę. Są też bardzo łatwe u utrzymaniu i będą wpasowywać się do wystroju naszej kuchni. Więc jeśli wiemy,że nasz herbaciarz lubi aromatyczny smak to taki zaparzacz będzie dla niego przydatny!

Termometr do herbaty

O ile czas przygotowania herbaty możemy zmierzyć zegarkiem tak temperatury wody zegarkiem nie zmierzymy. W zależności od gatunku herbaty trzeba dostosowywać temperaturę do jej zaparzenia. Jeśli przygoda z piciem herbaty dopiero się rozpoczęła to dla początkującego herbaciarza taki termometr będzie mieć wiele atutów! W szybki sposób dowiemy się ile musimy poświęcić czasu na to,aby otrzymać temperaturę jaką chcemy. Dla osoby lubiącej herbatę wręcz niezbędny upominek!

Zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami z naszej strony.

https://prezentymarzen.pl/prezent-dla-dziewczynki-na-boze-narodzenie/

Leave a Comment