Prezent z okazji dnia pluszowego misia

W kalendarzu znajdziemy prawie codziennie nietypowe święta. A 25 listopada to dzień pluszowego misia! Jest świętem przesympatycznym i dobrą okazją do obdarowania naszego dziecka pluszakiem.

Każdy z nas kiedyś miał swojego pluszowego misia,z którym nie chciał się rozstawać. Jako dziecko chciał go wszędzie,gdzie to tylko było możliwe zabierać ze sobą. Zazwyczaj ta pluszowa maskotka kojarzy się nam z beztroskim dzieciństwem. Kubuś Puchatek,Miś Uszatek czy Miś Yogi – tych postaci chyba nie trzeba przestawiać. Ciężko nie znać choć jednego z nich. ‘Misiem’ nazywamy też często zabawki,które mają postać niedźwiadka. I co najważniejsze pluszowy misiek jako prezent jest niezawodny i ponadczasowy!

Miś jako zabawka sprawdza się praktycznie zawsze,może być prezentem dla dziecka jak i dla kogoś bliskiego. Niezależnie od tego może też być fajną dekoracją. A jeśli znudzi się naszemu dziecku to zawsze możemy podarować je do fundacji czy domu dziecka – tam na pewno znajdzie nowego właściciela,który się nim zaopiekuje.

W zależności od naszych oczekiwań w sklepach stacjonarnych jak i internetowych mamy bardzo dużo wybór miśków. Dla każdego coś się znajdzie. Oto propozycje,które mogą sprostać waszym wymaganiom.

Klasyczny miś

Na pewno stanie się jedną z ulubionych zabawek twojego dziecka! Tradycyjny pluszowy misiek,który jest miły i przyjemny w dotyku będzie czymś,co twoje dziecko będzie chciało mieć często przy sobie! Idealny do przytulenia,tarmoszenia czy do spania.

Interaktywny miś

Interaktywne pluszaki też mają swój urok! Jeśli nasze dziecko lubi,kiedy maskotka reaguje na jego dotyk to ta forma miśka będzie zdecydowanie lepsza niż klasyczna. Taki mięciutki i futrzany przyjaciel,który może odpowiedzieć na pewno ucieszy dziecko. Często tego typu zabawka może chodzić,mówić,śpiewać,czyli dla dziecka coś świetnego! Interaktywne zabawki potrafią nauczyć dziecka podstawowych kolorów czy słówek.

Sterowany miś

Sterowany pluszak nadal zalicza się do interaktywnych zabawek,ale w trochę innej formie. Sterowane za pomocą tabletu są nieco bardziej zaawansowane niż inne rodzaje misiów. Zazwyczaj mają więcej programów do nauki,które umożliwiają naukę literek,cyfr czy słów,quizy,piosenki i bajki.

Zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami z naszej strony.

https://prezentymarzen.pl/jesienny-prezent-na-poprawe-humoru/

Leave a Comment