Prezenty w kształcie serca z okazji Walentynek

Co można podarować naszej drugiej połówce? Oczywiście prezenty w kształcie serca z okazji Walentynek! Serce jako symbol kojarzy nam się pozytywnie, często z silnymi uczuciami, którymi kogoś obdarzamy. A walentynki dla niektórych mogą być świetną okazją, aby to okazać. Przedstawiamy propozycje upominków, które będą świetnie wpasowywać się w walentynkowy klimat.

Świeczki

W tym szczególnym dla niektórych osób dniu, chcemy, aby każdy element ze sobą idealnie współgrał. Jako część wystroju wnętrza może nadać zwykłemu pokoju niepowtarzalny klimat. A taki dzień jak walentynki zasługuję na wyjątkową oprawę! Serduszkowe świeczki, które dodatkowo będą ładnie pachnieć wpasują się w to święto jak ulał!

Czekoladki

Słodycze są wręcz nieodłącznym elementem na walentynkowej liście prezentów do kupna z okazji tego święta. Czekoladki zapakowane w opakowania w kształcie serca same w sobie wyglądają elegancko i świadczą o tym, że są przeznaczone dla kogoś wyjątkowego. Samymi swoimi przyozdobieniami sprawiają, że ma się ochotę je spróbować. A kiedy osoba, która je skosztuje uzna, że smakują pysznie możemy być już pewni, że wszystko pójdzie po naszej myśli!

Kwiaty

Bukiety kwiatów są jedne z bezpieczniejszych prezentów, którymi możemy obdarować drugą osobę. Choć kwiaty cięte długo nie będą cieszyć oka, tak zaś sztuczne mogą okazać się świetnym wyjściem z sytuacji! Są równie ładne jak żywe, ale możliwość zaniedbania zostaje całkowicie wyeliminowana. Ale jeżeli koniecznie chcemy obdarować kogoś prawdziwymi kwiatami to będąc w kwiaciarni poprośmy, aby florystka ułożyła je w serce. A jeżeli niekoniecznie chcemy, aby to był akurat ten kształt to zasięgnijmy u niej porady i na pewno wymyśli coś równie uroczego!

Puzzle

Tym sposobem możemy pokazać ile znaczy dla nas ukochana osoba! Możecie też dać do zrozumienia, że pasujecie do siebie jak dwa elementy układanki! Puzzle mogą zawierać np. Wasze wspólne zdjęcie albo jakiś specjalny przekaz, może być śmieszny albo będzie zawierać jakąś sentencje.

Poduszka

Dużo sklepów ma w swojej ofercie możliwość personalizacji upominku. A to oznacza, że możemy własnoręcznie zaprojektować wzór, który będzie się na niej znajdować. Jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia! Poduszka w kształcie serca doda uroku pomieszczeniu, w którym się zadomowi i nie raz jak się na nią spojrzy będzie przypominać od kogo została podarowana.

Każdy z Nas lubi się przytulać… I dostawać prezenty! W poniższym wpisie znajdziesz propozycje prezentów z okazji dnia przytulania!

https://prezentymarzen.pl/miedzynarodowy-dzien-przytulania/

Leave a Comment