Prezenty własnoręczne

Z reguły nie lubimy iść na łatwiznę. Oprócz tego, że sami zapakujemy prezent to chcemy jeszcze własnoręcznie wykonać prezent. Upominek, który wykonamy samodzielnie z pewnością zostanie bardziej doceniony niż ten kupiony na ostatnią chwilę w markecie. 

Bardzo popularnymi pomysłami na prezenty własnoręczne są przygotowane ramki do zdjęć. Jest to jedna z łatwiejszych opcji do wykonania. Często wystarczy kupić najprostszą ramkę, a następnie pomalować ją i przyozdobić ćwiekami lub materiałem dekoracyjnym.

Równie modnymi podarunkami są elementy biżuteryjne. Własnoręcznie wykonane naszyjniki, bransoletki, pierścionki czy broszki.

Także w łatwy i prosty sposób można samemu przygotować kosmetyki. Najczęściej są to mydełka, oryginalnie skomponowane i zapakowane sole do kąpieli oraz peelingi do ciała.

Zainspiruj się

Pamiętajcie, że istnieje mnóstwo blogów typu DIY czyli DO IT YOURSELF (ZRÓB TO SAM), w których blogerzy prezentują przeróżne pomysły na wykonanie czegoś samemu. Publikują filmy jak dokładnie to zrobić i omawiają sprawdzone materiały. Także inspiracji można szukać na blogach lifestylowych czy też typowo na aplikacjach zdjęciowych tj. Pinterest czy Instagram.

Także spróbujcie kierować się własną wyobraźnią i możliwościami. Praktycznie wszystko może stać się prezentem kiedy chcecie przygotować go sami. Własnoręcznie wykonana kartka lub oryginalnie zapakowane bukiecki kwiatów. Automatycznie nawet tak proste rzeczy stają się wspaniałym własnoręcznie wykonanym prezentem. Pamiętaj, że prezenty własnoręczne zawsze zostaną bardziej docenione. Wykonując je samodzielnie zawsze wkładamy część siebie, a przez to prezenty stają się bardziej wartościowe i sprawiają więcej radości.

Leave a Comment