Przyjęcie niespodzianka – jak je przygotować?

Uwielbiamy zaskakiwać bliskie nam osoby jednak organizacja przyjęcia niespodzianki nie należy do najprostszych.
Organizując takie przejęcie musisz pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach.

Pamiętaj

Nie wszyscy marzą o przyjęciu niespodziance. Zastanów się czy osoba dla której chcesz zorganizować przyjęcie aby na pewno jest otwarta i jest duszą towarzystwa. Może okazać się, że kiedy osoba ta przybędzie na miejsce i wszyscy krzykniecie słynne “Niespodziankaaa!” zawstydzi się. Zostanie postawiona pod ścianą i ciężko będzie jej odnaleźć się w tej sytuacji.

Kiedy jednak już zadecydujesz, że jest to rewelacyjny pomysł dla danej osoby podstawą będzie dobrze przygotowany plan działania.

To tajemnica!

Pamiętaj o tym aby działać w tajemnicy! Musisz wiedzieć z kim z grupy znajomych możesz utworzyć sojusz. Niestety przy niektórych znajomych będzie trzeba zachować dyskrecję. Jak wiadomo niektórym ciężko utrzymać coś w tajemnicy, dlatego trzeba postępować bardzo ostrożnie.

Miejsce, w którym ma odbyć się niespodzianka

Kolejną i chyba najważniejszą kwestią jest decyzja co do miejsca przyjęcia. Osoba dla której je organizujemy powinna czuć się w nim swobodnie, a jeszcze lepiej kiedy je zna. Najczęściej tego typu imprezy organizowane są w jego domu, domu przyjaciela lub ulubionej knajpce jubilata.

Następnie warto pomyśleć w jaki sposób ściągniemy tą osobę na miejsce. Szkoda, żeby przyjęcie odbyło się bez najważniejszej osoby. Najlepszym pomysłem będzie aby poprosić ją o wspólne wyjście. Tak aby myślała, że będzie to luźne spotkanie we dwoje.
Na sam koniec zostają szczegóły dotyczące powitania oraz przebiegu całej imprezy. Na sam początek warto przygotować konfetti albo sztuczne ognie aby wywołać jeszcze większy efekt zaskoczenia. Oczywiście zostaniemy zasypani pytaniami przez jubilata jak udało się to wszystko zorganizować. Warto jest przygotować się do takiej rozmowy i ustalić jedną wersję. A na koniec pozostanie już tylko wspólna zabawa do białego rana.

Leave a Comment