Romantyczny prezent

Mając drugą połówkę uwielbiamy ją zaskakiwać. Cieszymy się kiedy możemy podarować jej prezent, który ją uszczęśliwi, a nawet wzruszy. Z reguły stawiamy na romantyczny prezent lub niespodziankę.

Na koniec świata i jeszcze dalej..

W ostatnich czasach coraz bardziej modny staje się lot balonem. Możliwość podziwiania wspaniałych widoków z góry oraz dreszcz adrenaliny przyciąga wielu chętnych. Lot balonem dostarcza nam olbrzymią dawkę wspaniałych wrażeń – jednak na tego typu atrakcję nie zawsze będziemy mogli sobie pozwolić. Loty balonem mogą przebiegać tylko w stabilnych warunkach atmosferycznych. Nie możemy pozwolić sobie na deszcz lub pochmurne niebo. Także podczas lotu brana jest pod uwagę prędkość wiatru, która nie może przekroczyć 15km/h. Jednak śmiało można powiedzieć, że będzie to romantyczna podróż pełna niesamowitych wrażeń.

Biżuteria z grawerem

Na sam koniec romantyczny prezent tylko dla kobiet. Dość sporo marek oferuje spersonalizowaną biżuterię. Ich autorskim i wyjątkowym pomysłem są specjalne bransoletki. Marki w swojej ofercie posiadają bransoletki na sznurku, na wstążce, z koralików i pereł, skórzane, srebrne oraz wiele innych. Romantycznym akcentem często staje się talizman z osobistym grawerem. Można go dobrać do każdej bransoletki i jest zazwyczaj dostępny w przeróżnych kształtach. Przeważnie mamy możliwość doczepiania innych zawieszek. W ten sposób otrzymujemy wyjątkową kompozycję stworzoną przez nas specjalnie dla naszej wyjątkowej osoby.

Leave a Comment