Spersonalizowane prezenty – jak sprawdzić radość bliskim i nie wydać fortuny

Każdy wie, że prezenty świąteczne nie muszą być kosztowne, by ucieszyć najbliższych. Często jednak kłopot sprawia wymyślenie, co właściwie podarować. Przecież wydaje się, że nasi rodzice czy dziadkowie, a nawet rodzeństwo „wszystko już mają”. Wtedy warto postawić na spersonalizowane upominki.

Najlepsze prezenty dla rodziny to takie, które są od serca. To właśnie one będą przypominać bliskim o nas nawet wtedy, gdy nie jesteśmy fizycznie obok. Z pewnością też każdy doceni kreatywność oraz wyjątkowość i niepowtarzalność upominków. Można wykorzystać np. wydruki ze zdjęć, aby stworzyć taki w pełni indywidualny prezent.

Zamiast świątecznych kartek – spersonalizowane kalendarze

Dawniej wszyscy wysyłali sobie nawzajem kartki z życzeniami. Wielu ludzi, zwłaszcza starszych, nadal nie lubi. A co gdyby zamiast kartki z życzeniami podarować coś trwałego, co będzie jednocześnie prezentem samym w sobie, a nie tylko dodatkiem? Kalendarz ze zdjęciem rodziny w świątecznych dekoracjach albo nawet z 12 zdjęciami, innym na każdy miesiąc – to świetny sposób, aby cały czas o sobie przypominać. Dziadkowie z pewnością ucieszą się z takiego podarunku ze zdjęciami wnuków.

Fotoksiążka zamiast zwykłego albumu

Jeśli nie kalendarz, to może foto książka z portretami całej rodziny, ze zdjęciami ze wspólnych wakacji albo z miejsca, gdzie mieszkamy z dala od rodziców i dziadków? To rozwiązanie bardzo estetyczne, trwałe, może z powodzeniem zastąpić tradycyjny wyklejany album. Ma nad nim taką wyższość, że pozwala stworzyć kilka czy kilkanaście identycznych egzemplarzy i nie wymaga zdolności manualnych ani artystycznych – wszystko możemy przygotować, korzystając z gotowego kreatora online.

Prezenty dla dziadków – coś ciepłego i przytulnego

Świąteczne prezenty dla dziadków często mają wymiar przede wszystkim symboliczny – pokolenie seniorów rodziny często nie ma dużych potrzeb, jeśli chodzi o przedmioty, więc znalezienie pomysłu na prezent bywa nie lada wyzwaniem. Nowoczesne wydruki ze zdjęć pozwalają stworzyć dla nich coś, co będzie ogrzewać nie tylko myśli – może to być np. zestaw spersonalizowanych kubków, poduszka ze zdjęciem, wydruk na płótnie do powieszenia na ścianie czy plakat ze zdjęcia oprawiony w elegancką ramę. Wydruki cyfrowe można wykonać również na czapkach, bluzach i koszulkach, poduszkach, breloczkach itd., w postaci zdjęć, indywidualnych napisów lub wybrane z gotowej bazy wzorów – sprawdź przykłady na Sklep-PawTom.pl.

Spersonalizowane prezenty w postaci kalendarzy ze zdjęciami, obrazów, gadżetów z nadrukami mogą przypominać o nas naszym bliskim nawet wtedy, gdy sami nie możemy odwiedzić ich w tym roku. Wystarczy zamówić projekt, wybrać opakowanie na prezent, a sklep internetowy dostarczy wszystko pod wskazany adres.

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Leave a Comment