Spersonalizowany prezent na dzień ojca

Przed nami jeszcze trochę czasu do wyjątkowego święta, jakim jest dzień ojca. Wykorzystajmy te kilka dni i sprawmy, żeby nasz podarunek był wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Jednym słowem stwórzmy sami spersonalizowany prezent. Każdy rodzic z pewnością ucieszy się z tak oryginalnego pomysłu. Bo czego się nie robi dla ukochanej osoby, żeby tylko zobaczyć jej uśmiech?

Grawerowana karafka

Ile razy dawaliście już swojemu tacie dobry alkohol? Każdy z Nas wie, że kiedy nie ma dobrego pomysłu, to ten właściwie zawsze się sprawdza. Może dla odmiany warto jest w tym roku coś zmienić? Grawerowana karafka jest idealnym prezentem dla tych panów, którzy w swoim barku zawsze trzymają dobrej klasy alkohol. Wiele firm oferuje duży wachlarz rodzajów karafek wraz z opcją wykonania grawerowania, wiec na pewno znajdziemy ten jeden, jedyny typ, który będziemy chcieli wręczyć tacie. Pamiętajmy jednak, że wykonanie takiego napisu, czy też wzoru, zajmuje trochę czasu, więc jeżeli zdecydujemy się na taki spersonalizowany prezent, musimy zacząć o nim myśleć odpowiednio wcześniej.

Certyfikat

Nie jest niespodzianką, że najlepsze prezenty to takie, w których wykonanie wkładamy całe swoje serce. Certyfikat dla najlepszego taty, wraz z ułożoną przez nas dedykacją oraz podpisem, będzie miłą niespodzianką, która przez długie lata zostanie zapamiętana. Warto jest dodatkowo oprawić wszystko w ładną ramkę tak, by nasz tata mógł zawiesić ją na ścianie. Bądźcie pewni, że tak wykonany spersonalizowany prezent, będzie powodem do dumy.

Kubek z nadrukiem

Przyznajmy się sami przed sobą, że każdy z nas ma jeden, ulubiony kubek, z którego zazwyczaj pije. Jako ludzie mamy tendencję do przywiązywania się do rzeczy, zwłaszcza takich, które odzwierciedlają naszą osobowość albo pokazują nasze pasje. Warto tę wiedzę przełożyć na prezent. Czy Twój tata interesuje się może jakimś konkretnym sportem, ma ulubiony film, książkę, zespół, wokalistę? Zbierz obrazy, wiążące się z jego pasjami i stwórz z nich kolarz, który następnie będzie naniesiony na kubek. Takie nadruki wykonuje wielu fotografów, więc w tej kwestii nie musisz się już niczym przejmować. Bądź pewien, że taki spersonalizowany prezent zostanie na długo zapamiętany.

Statuetka Oskara

Jeżeli chcemy pośmiać się wraz z tatą podczas obchodzenia jego święta, to właśnie ten prezent będzie idealny. Każdy z nas zapewne chciałby otrzymać takiego Oskara, dajmy więc i tę możliwość tacie, który na pewno będzie zachwycony. Nie zapomnijmy tylko o odpowiednim, spersonalizowanym nadruku, widniejącym na podstawce statuetki.

Wspólne wyjście

Pamiętajmy, że oprócz prezentów liczy się również wspólnie spędzony czas, którego nikt i nic nie zastąpi. Jeżeli dobrze znamy naszego tatę i wiemy co lubi, to zaprośmy go, np.: na wspólny obiad na mieście, partyjkę bilarda, czy może wyjście na ryby. Opcji jest naprawdę dużo, więc warto się dobrze zastanowić. Pamiętaj, że jedynym skarbem dla rodziców są dzieci, a czas wspólnie z nimi spędzony jest bezcenny.

Inne pomysły

Jeżeli szukasz jeszcze innych pomysłów, to warto zapoznać się z artykułem Pomysł na prezent dla ojca

Leave a Comment