Uniwersalne pomysły na prezent cz. 2

Uniwersalne pomysły na prezent cz. 2

Uniwersalne pomysły na prezent cz. 2

Poszukiwanie odpowiedniego prezentu czasami może wydawać się trudne. W szczególności kiedy nie do końca znamy preferencje osoby, dla której ma być upominek. Choć gusta są różne to zawsze znajdą się rzeczy, które będą nadawać się na bezpieczny prezent. W pierwszej części artykułu omówiliśmy kilka propozycji uniwersalnych prezentów. A w drugiej części wpisu przedstawimy kolejnych kilka pomysłów, które pomogą rozwiązać Wasz dylemat odnośnie kupna prezentu.

Voucher/karta podarunkowa

Kolacja? Masaż relaksacyjny? A może zakupy w ulubionym sklepie? Każda z tych przyjemności brzmi zachęcająco! Opcji mamy wiele, ale czasami najlepiej jest, aby osoba, którą chcemy obdarować prezentem sama coś wybrała. Unikniemy wtedy rozczarowania i niepotrzebnych kosztów.

Biżuteria

Klasyczna biżuteria, która będzie pasować do większości ubrań. W tym przypadku raczej odpadają wszelkiego rodzaju ekstrawaganckie naszyjniki czy kolczyki. Stawiamy raczej na kolorystykę, która nie będzie rzucać się w oczy, ale przy tym wszystkim nadal będzie cieszyć oko. A Panów możemy zaopatrzyć w zegarek albo spinki do mankietów. Prezenty tego typu mogą sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyróżniona.

Skarpetki

Wręcz nieśmiertelny pomysł na prezent – skarpetki. Choć może wydawać się oklepany i mało kreatywny, ale jakby nie było jest bardzo praktyczny. Przecież każdy z Nas nosi skarpetki, czyż nie tak? A wśród naszych najbliższych zawsze znajdzie się osoba, której kompletnie nie wiemy co kupić. Na szczęście rynek oferuje w tej chwili duży zasób skarpet w różne wzory. Także nie muszą to być zwykłe, szarobure skarpety, ale np. z wizerunkiem van Gogha albo pizzą. Oryginalnie wyglądające, same swoim wyglądem będą zachęcać to noszenia!

Pieniądze

Prezent, a może pieniądze? Kiedy jesteśmy w sytuacji, gdzie nawet skarpetki odpadają, bo np. mogą wydawać się nieadekwatne do sytuacji albo po prostu nie wypada ich dać to pieniądze zawsze są jakimś rozwiązaniem. Wręczoną gotówkę możesz zapakować w jakiś ciekawy sposób – zawsze to jest jakiś wkład własny w upominek.

A może jeszcze coś innego…?

Mamy kawosza wśród znajomych? A może znajdzie się podróżnik? Zapraszam do zapoznania się z innymi naszymi wpisami, między innymi o prezentach dla kawoszy, rodzeństwa czy mamy.

https://prezentymarzen.pl/prezent-dla-kawosza/

https://prezentymarzen.pl/prezent-dla-podroznika/

https://prezentymarzen.pl/pomysly-na-wspolny-prezent-dla-dzieci/

Na stronie znajdziecie jeszcze wiele innych propozycji prezentów z różnych okazji dla różnych osób!

Leave a Comment